mezar rüya tabirleri

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek

Rüyada cenaze görmek daima sağlığa ve uzun ömre yorumlanır. Rüyasında bir cenaze alayının arkasından gittiğini görmek uzun ömürlü olacağına; cenazenin kendi ailesinden biri olduğunu ve ağlayarak takip ettiğini görmek, hastası varsa iyileşeceğine, çocuk bekliyorsa bir erkek çocuğu olacağına, kendisini ölmüş görmek mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada cenaze kaldırmak | Cenaze Rüya Tabirleri için uzman.org Devamını Oku »

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada tabut görmek

Rüyada tabut görmek mülke, yol hazırlığına; bazen üzüntü ve uğursuzluğa, Tabut içinde olduğunu görmek saltanata, zafer bulmaya, muradına ermeye, kaybolanın bulunmasına; Tabut verilmesi ilme, güzel huya ve kar eden işlere delalet eder. Tabut, güçlükleri yenmeye, galibiyete işarettir. Tabut Rüya Tabirleri ile ilgili kapsamlı anlatım uzman.org farkı ile sizlerle… Devamını Oku »

Rüyada Toprak Görmek

Rüyada toprak görmek

Rüyada toprak görmek insanlara yorumlanır. Çünkü insanlar topraktan yaratılmıştır. Toprak insanın ömrü ve hayatıdır. Toprak, rızka, ziraata, açlık ve yardıma delalet eder. Elini toprağa vurmak ve toprağı karıştırmak, mücadeleye, ortaklığa ve kazanca işarettir. Bazı kere hayvanlara, dünyaya ve dünyadaki yaratıklara yorumlanır. Toprak Rüya Tabirleri uzman.org ayrıcalığı ile sizlerle… Devamını Oku »

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek

Rüya Tabirleri açısından rüyada mezar görmek ; işlenilen günahları telafi etmeye çalışmaya, mezarlıkta kendini ölmüş görmek veya ölüyü mezarlıktan kaçarken görmek; uzun ömürlü olmaya, bir ölüyü mezarlıkta ağlarken görmek; kötü haberlere veya ölünün imanı ile öldüğüne, ölüyü gülerken görmek; iyi ve temiz haberlere işarettir. Mezarlık Rüya Tabirleri ile ilgili yazımızı aşağıda bulabilirsiniz. Devamını Oku »

Scroll To Top