Rüyada Aslan Görmek

Rüya yorumları açısından Rüyada Aslan Görmek devlet Başkanı ile tabir edilir. Rüyada Aslan ödürmek  ise  mertebeye, makam ve mala, Birine aslan ısırması maldan ya da dünyalıktan görülecek zararla, Aslanın birini kovalaması korkuyla, Aslana binme güçlü bir düşmana galip gelmeye, Uzaktan aslan görmek ecelin yaklaşmasına işarettir. Aslan rüya tabirleri için kapsamlı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

  • Evde arslan görmek Sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta için vefat etmeye delalet eder. Rüyanızda aslanın saldırısına uğradıysanız, düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceksiniz. Aslanla boğuşmak, kazanmaya; aslan öldürmek, her alanda başarıya; aslana sırtını dayamak, kayıp ve üzüntüye;.aslan tarafından takıp edilmek; tuzağa düşmeye işarettir.
  • Rüyanızda aslanın saldırısına uğradıysanız, düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceksiniz. Aslanla boğuşmak, kazanmaya; aslan öldürmek, her alanda başarıya; aslana sırtını dayamak, kayıp ve üzüntüye;.aslan tarafından takıp edilmek; tuzağa düşmeye işarettir.
  • Güçlü biri olduğunuz için her zaman başarılı olacaksınız. Eğer bir aslanın saldırısına uğradığınızı gördüyseniz, düşmanlarınızın tarafından yenileceksiniz. Rüyada aslanla karşılaşan ve korku duyan bir kimse maceralı sayılan bir işten büyük kazanç sağlayacak ve üstün, önemli biriyle dost olacak anlamına gelir. Kafesteki aslan bir dostun güç durumda kalacağına işarettir. Aslanla boğuşan kimsenin düşleri gerçekleşecek demektir.

Rüyada Aslan Görmek | Aslan Öldürmek | Aslan Rüya Tabirleri

  • Ibni Sirin e göre (r.a): Rüyada aslan görmek kuvvetli ve şiddetli bir düşmanla yorumlanır. Aslanla dövüştüğünü gören, üzerine saldıran kuvvetli bir düşmanla mücadele eder. Bir aslana karşı çıktığını fakat aslanın kendisine doğru geldiği halde ona saldırmadığını gören, devletten veya devlet adamlarından bir zarar görmez. Aslandan kaçtığını ve hayvanın kendisini kovalamadığını gören, korku ve endişeden kurtulur, düşmanına üstün gelir. Kendisine aslan eti getirildiğini görenin eline mal geçer, o etten yemek daha iyidir. Aslan sütü de böyledir.
  • Kirmani ye göre: rüyada aslan görmek hükumet reisi ile tabir olunur. Rüyada bir aslan başı bulduğunu ve onun etinden yediğini görmek, rütbeye ve mala ve nimete delalet eder. Aslanın vücudundan bir parçanın eline geçtiğini görmek, düşman malından faydalanmaya işarettir. Bir aslanı arkasına yüklediğini gören düşmanı ile anlaşır. Bir aslanın arkasından dolaşarak önüne çıktığını göreni, hükumet cezalandırır. Bir aslan başı aldığını gören büyük bir makama geçer.
  • Rüyasında bir aslanı sağdığını gören, devletin malını idare eder. Eğer tüccar ise malı artar, işçi ise kazancı çoğalır. Bir kadın rüyada aslan yavrusunu emzirdiğini görse, büyük bir adamın süt annesi olur. Eğer aslan yavrusunu besleyen erkekse, bir yere Amir olur. Bir aslanın kendisini ısırdığını veya pençesiyle bir tarafını yaraladığını gören, düşmanından zarar görür.
  • Rüyasında kendisini bir aslanının kucakladığını gören, devlet büyüklerine yakınlaşır. Bir aslan öptüğünü veya aslanın kendisine tatlı, tatlı baktığını gören, hükumet hizmetine girerek hayır ve menfaat görür. Eğer çalışıyorsa derecesi yükselir. Bir aslanı yediğini gören, devlet büyüklerine yakin olur ve onların itimadını kazanır.
  • Aslanın derisi, kili, eti ve kemiği; ya hükumetten veya düşmandan gelecek malla tabir olunur. Es Salimi ye göre: Rüyasında bir aslana binip dilediği yere götürdüğünü gören, büyük ve kuvvetli bir düşmanına üstünlük sağlar. Aslanın kovalayıp onun kaçtığını gören, korktuğu ve çekindiği bir şeyden kurtulur ve muradına erer. Aslandan korktuğunu fakat bir zarar görmediğini gören, düşmanından kurtulur. Uzaktan bir aslan görenin eceli yaklaşmıştır.
  • Kendinize güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız. Rüyanızda aslanın saldırısına uğradıysanız, düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceksiniz.
  • Rüyada aslan görmek, yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağına işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (3 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


iki × = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top