Rüyada Bit Görmek

Rüya yorumları açısından Rüyada Bit Görmek genelde mal ve paraya delalet eder. Bit öldürmek, bir yakınınıza karşı acımasızca davranacağınıza işarettir. Bit sirkesi ise fesatlık ve kötülük anlamına gelir. Bitlenmek bol paraya kavuşacağınıza ve dostlarınızın birden artacağına işarettir. Bit Rüya Tabirleri açısından kapsamlı anlatımımızı aşağıda bulabilirsiniz.

  • Yeni ve temiz elbisede görülen bit mal ve dünyalığa, eski ve kirli elbisede görülen bit borç ve zillete, yerde görülen bitler zayıf ve aciz insanlara, onların insanı ısırması bu çeşit insanların kötülemesine, büyük bir bitin vücuttan çıkıp gitmesi vefata, çok bit kedere işarettir.
  • İnsanlara; elbisede olursa dünyalığa ya da müzmin hastalığa, biti canlı olarak yere atmak sünnete aykırı bir iş işlemeye, öldürmek kaderin gitmesine, bitleri üzerinden tek tek toplamak abartılı yalana, biti yemek birinin gıybetini yapmaya yahut düşmanı kahretmeye delalet eder.
  • İnsanı fevkalade rahatsız eden bitler tasa, hapis yahut üzüntüye, bit yumurtası yahut yavrusu fesatçı topluluğa, namus ve şeref simsarı aşağılık insanlara, tahıl biti görmek, birinin zengin bir kimseyle arasını açmak isteyen hastalığa, çok çocuk ve az dünyalığa, aile fertlerinden olan düşmana, hastanın bu biti görmesi vefatına, Buğday biti bazen azabı gerektiren amele yahut dünyada görülecek bir cezaya delalet eder.

Rüyada Bit Görmek | Bit öldürmek | Bit Rüya Tabirleri

  • Bitler tarafından sarılmak sermayenizin sürekli artacağına ve her geçen Gün daha iyi duruma geleceğine yorumlanır. Üzerinden bit dökülmesi paranızın bol olduğu için bir çok arkadaşınız olacağına işarettir.
  • Rüyada bit öldürmek, bir yakınınıza karşı acımasızca davranacağınıza işarettir. Bit sirkesi ise fesatlık ve kötülük anlamına gelir.Bitlenmek bol paraya kavuşacağınıza ve dostlarınızın birden artacağına işarettir.
  • Bitler tarafından sarılmak sermayenizin sürekli artacağına ve her geçen gün daha iyi duruma geleceğine yorumlanır. Üzerinden bit dökülmesi paranızın bol olduğu için bir çok arkadaşınız olacağına işarettir.
  • Rüyada bit görmek; bir hastalıktan sonra sağlığa kavuşmaya, bit öldürmek; yakınlarından birini üzmeye, bitlendiğini görmek; dostlar edinmeye ve zengin olmaya, bitleri üzerinizden atmak; malınızı har vurup harman savuracağınıza işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (3 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


6 + = ondört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top