Rüyada Domates Görmek

Rüya yorumları açısından, Rüyada Domates Görmek , hayır ile tabir edilmez. Domates gördüğünüz zaman dikkat etmeniz gerekir. Bununla beraber Rüyada Domates Yemek, altına, yeşil domates de gümüşe delalet eder.

  • Rüyada çiğ veya pişmiş domates yemek, harama delalet eder. Rüyada kırmızı domates görmek altına, yeşil domates görmek ise paraya delalettir. Domates rüya tabirleri, rızkın genişlemesine, mevsiminde domates görmek kazançlı işlere, mevsim dışında domates görmek ise hastalığa yorumlanır.
  • Çabucak gelecek, helal kısmettir. Domates ne kadar güzelse kısmet de o kadar güzeldir. Rüyada bir bahçeden domates topladığınızı veya bir satıcıdan domates aldığınızı görmek, sizi ve ailenizi sevinç ve mutluluğa götürecek bazı haberlerin kapınızda olduğuna delalet eder. Rüyada domates görmek sıkıntı ile yorumlanır.

Rüyada Domates Yemek ile ilgili Rüya Tabirleri

  • Domatesin tadı biraz ekşi olduğu için rüyası hayırlı değildir. Ama bazılarına göre de, kırmızı domates altına ve yeşil domates ise paraya delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada mevsiminde domates görmek bereket ve bolluğa işarettir.
  • Mevsim dışında görmek ise geçim sıkıntısına işarettir. Çabucak gelecek, helal kısmettir.Domates ne kadar güzelse kısmet de o kadar güzeldir. Rüyada bir bahçeden domates topladığınızı veya bir satıcıdan domates aldığınızı görmek, sizi ve ailenizi sevinç ve mutluluğa götürecek bazı haberlerin kapınızda olduğuna delalet eder.
  • Rüyada domates görmek sıkıntı ile yorumlanır. Domatesin tadı biraz ekşi olduğu için rüyası hayırlı değildir. Ama bazılarına göre de, kırmızı domates altına ve yeşil domates ise paraya delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada mevsiminde domates görmek bereket ve bolluğa işarettir.
  • Mevsim dışında görmek ise geçim sıkıntısına işarettir. Çabucak gelecek, helal kısmettir. Domates ne kadar güzelse kısmet de o kadar güzeldir. Rüyada bir bahçeden domates topladığınızı veya bir satıcıdan domates aldığınızı görmek, sizi ve ailenizi sevinç ve mutluluğa götürecek bazı haberlerin kapınızda olduğuna delalet eder.
Rüya tabirleri açısından ; farklı tabirler olabileceğini, tabiri yapılan kişinin kişisel özellik ve psikolojik durumunun ayrıştırıcı olabileceğini, rüyalar için yapılan ilk tabirin her zaman geçerli olduğunu, hoşnutsuzluk duyduğunuz rüyaları yorumlatmamanız gerektiğini ve rüyaların her zaman hayra yorulmasının önemini, mutlaka göz önünde bulundurun. Rüyalarınız hayırlara çıksın!!!
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (2 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç + = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top