Rüyada Düğün Görmek

Rüya Yorumları açısından Rüyada Düğün Görmek, hayır, bereket, ferah ve sevinçtir, içkili, gürültülü, patırtılı bir düğün görmek hayır değildir. Hele düğünde oyun olursa musibete delalet eder. Düğün Rüya Tabirleri ile ilgili yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

  • Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyada bir düğün yemeğinde bulunsa veya bizzat kendisi bir düğün yemeği düzenlese, üzüntü ve kederin gitmesine ve halkın kendisine müracaat edecekleri bir rütbe ve makarna işarettir. Bazen de düğün yemeği, üzüntü, keder, el veya dille incitmeye işarettir.
  • Bazı tabirciler demiştir ki, içinde İslama muhalif oyunlu düğün görmek, kötü bir rüyadır. Çünkü düğünde çalıp çağırmak musibet ve hüzün ile tabir edilir.
  • Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine. Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.
  • Rüyada düğün görmek mutluluğun işaretidir. Kendinizin evlendiğini gördüyseniz, uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haberler alacağınız anlamına gelir. Kişinin hayatının renkli ve neşeli olacağına, türlü ilginç olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Düğün Görmek | Düğün Rüya Tabirleri

  • Ebu Sait El Vaiz e göre: rüyada düğün görmek, düğün sahibi için musibettir. Düğüne davetli olan için, yemek yoksa, neşe ve sevinçtir.
  • Kirmani ye göre (RA): Rüyasında bir düğünün işlerine memur olduğunu gören vefat eder ve cenazesinde akrabaları bulunmaz. Bir hastanın evinde düğün olduğunu görmek, o hastanın ölümüne delalet eder.
  • Ibni Kesir e göre: Düğün görmek cenaze ile tabir olunur. Kendisinin düğününü yaptığını görenin yakında cenaze töreni yapılır. Oğlunu evlendirip düğün yaptığını ve çalgı çaldırdığını gören, oğlunun cenaze töreninde bulunur. Bir düğüne davetli olup, orada yemek yediğini gören, ölü için pişirilen yemekten yemiş olur.
  • Ebu Said el Vaizi demiştir ki; rüyada düğün görmek, düğün sahibi için musibettir. Bir hastanın evinde düğün görmek, o hastanın vefatına işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (5 oy, ortalama: 4,80)
Loading ... Loading ...

Bir yorum

  1. Rüyamda annemin dizindeki benin aynısından bende de olduğunu gördüm.Hatta çok sevinçliydim bunun için.Neye yorumlanabilir?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


7 + = oniki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top