Rüyada Hamile Görmek

Rüya Tabirleri açısından Rüyada Hamile Görmek | Rüyada Hamile Kalmak | Rüyada Hamile Olmak her biri farklı yorumlanır. Aşağıda konu ile ilgili detaylı anlatımımızı bulabilirsiniz.

 • Henüz ergenliğe girmemiş bir çocuğun kendisini hamile görmesi ile babası ve küçük kızın hamile olduğunu görmesi de annesi ile yorumlanır.
 • Kirmani söyle diyor: Rüyasında hamile olduğunu görenin malı artar. Karısının hamile olduğunu görmek konusunda bu kişi dünya mallarından bir şey ister.
 • Rüyada Hamilelik gerek erkek ve gerek kadın için her durumda hayırlıdır. Hayvanlardan birinin hamile olduğunu görmek hayır ve menfaattir.
 • Bir başka rivayete göre de: Rüyada hamile olduğunu görmek, malının artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya işaret eder. Erkeğin, kendisini hamile olduğunu görmesi, insanlardan gizlediği ve ortaya çıkmasından korkuları ağır bir üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada Hamile Olmak | Rüyada Hamile Kalmak

 • Hamilelik, gerek erkek gerek dişi olsun, rüyayı gören kimse için dünyaca olan fazlalığa işaret eder. Rüyada hamile kadını görmek, üzüntü ve kedere ve gizli işlere işaret eder. Erkeklerin hamileliği, alim için ilminin fazlalığına, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapmasına işaret eder.
 • Ebu Said El Vaiz e göre; bir kadının kendini hamile olarak görmesi mal, bir erkeğin kendisini hamile görmesi hüzün ve kederdir. Rüya sahibi erkek veya kadın olsun, hamilelik görmek karninin büyüklüğü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder.
 • Bazen de erkeğin hamileliği, onun üzüntü ve kedere düşmesine işaret eder. Bazen de hamilelik, aşk ve muhabbete işaret eder. Bazen de rüya, erkekle kadın arasını bir yerde birleştiren kimseye yahut hastalığa ya da evine hırsız girmesine veya çaldığı bir şeyi sahibinden gizlemesine işaret eder. Rüyada erkeğin hamileliği, kendisini iple helak etmesine işarettir.
 • Rüyada Hamile kalmak, mekle yalancı olur. Bekar kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder.
 • Bazen de o kızın bulunduğu yerde hırsız ve yangın gibi meydana gelecek kötülüğe işaret eder. Bazen de o kıza cin dokunmasına veyahut kendisine münasip ve layık olmayan birisine nikahlanmasına ya da uzun müddet evde kalmasına işaret eder. Kısır kadının veya hayvanların erkeğinin hamileliği, senenin kıtlığına, hayrın azlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına işaret eder.
 • Kısır kadının yahut erkek hayvanlardan birisinin bir hayvan doğurmasını görmesi, şer ve şiddetin gitmesine ve bir korku ve üzüntünün meydana çıkmasına işaret eder. Bir kimse kendi hanımının hamile olduğunu görse dünya metasından bir şey arzu etmesine işaret eder.
 • Kendisinin hamile olduğunu gören kimsenin mal ve dünyasındaki ziyadeliğe işaret eder. Hamilelik, gerek kadın gerekse erkek için her halde iyidir. Dul kadın ve genç kızın kendilerini hamile görmeleri, evlenmelerine işaret eder.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (986 oy, ortalama: 4,67)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


1 + dokuz =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top