Rüyada Karpuz Görmek

Rüya yorumları açısından Rüyada Karpuz Görmek kısmete yorumlanır. Rüyada Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya delalettir.

  • Rüyada karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır. Mal, mülktür. Karpuz yemek, ani kısmettir.
  • Rüyada tatlı karpuz görmek  hayır ve menfaattir. Mevsiminde karpuz görmek, tatlı olmasa bile, kavun görmekten hayırlıdır. Küçük karpuzları görmek, büyüklerini görmekten hayırlıdır.
  • Rüyasında mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sıkıntıdan kurtulur. Evinde bir çok karpuz olduğunu gören, gayet zor bir belaya düşer. Bir rivayete göre de malı çoğalır.
  • Vaktinde olmak şartı ile karpuz görmek, menfaatli ve geçimi yolunda bir eşe delalet eder. İçi boşalmamış ve bozulmamış karpuz görmek ve yemek, vücut sağlığına delalet eder.
  • Rüyada karpuz yemek kederden kurtulmaktır. Bu rüyayı gören eğer tutuklu ise tahliye edilir.
  • Karpuz rüya tabirleri, sıkıntıların artmasına, karpuz ekmek; iyi bir işe başlamaya, mevsiminde karpuz yemek; üzüntülerden kurtulmaya, bozulmuş karpuz yemek; hastalığa, olmuş karpuz; helal mala işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (3 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ 3 = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top