Rüyada Kavga Etmek

Rüya Yorumları açısından Rüyada kavga etmek | Rüyada Kavga görmek, ayrılıklara delalet etmektedir. Aşağıda Kavga Rüya Tabirleri ile ilgili kapsamlı yazımızı bulabilirsiniz.

  • İhtilafa düşmeye, görüş ayrılıklarına ve tartışma yapmaya, Elinde kılıç, silah gibi şeyler bulunduğu halde kavga etmek dikkat çekecek bir iş yapmaya, Bir kimseyle ağız kavgası yaptığını görmek üzüntü ve kedere, Biriyle kafa kafaya dövüşmek soy ve sopla övünmeye yahut biriyle tartışmaya delalet eder.
  • Rüyada kavga, kuvvetle tabir olunur. Rüyada birisi ile silahla kavga ettiğini görmek, bir kadınla evlenmek için ona güzel görünmeye çalıştığına, zırhlı olarak kılıçla kavga ettiğini görmek, rakiplerine üstün gelmek için bazı çarelere başvurduğuna; bir savaş alanında düşmanı ile kılıçla savaştığını görmek, o kimsenin Cenabı Hakk tarafından büyük bir şerefe nail olacağına delalet eder.

Rüyada Kavga Etmek | Rüyada Kavga Görmek

  • Bir kimsenin rüyasında elinde tarihi ve büyük adamlarından birisine ait bir kılıç taşıdığını görmesi, büyük bir üne sahip olacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyada halkın birbiriyle kavga ettiğini görse, yiyecek sıkıntısı baş gösterir.
  • Halkın, hükumet başkanıyla savaştığını görse, fiyatların düşmesine işarettir. Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa yahut ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavga yapmaya işarettir. Rüyada silahla kavga etmek, bir kadını bir kimseyle evlendirmeye işarettir.
  • Rüyada, zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını gören kimse, hilekar ve zengin bir kadınla evlenir. Bir kimse rüyada harpte kılıçla kavga yaptığını görse, o kimsenin Allah (C.C.) yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayı nail olacağı şerefe işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (2 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


6 − iki =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top