Rüyada Koyun Görmek

Rüya yorumları açısından Rüyada Koyun Görmek, iffetli, şerefli ve saygıdeğer bir kadına; ganimete, çocuğa, hayırlı ve bereketli mala, koyun peşinde gitmek, bir kadının ardı sıra gitmeye, koyun sağmak ya da etini yemek hayra ermeye, rızık ve nimete işarettir.

  • Koyun otlatmak yönetici olmaya, derisi yüzülmüş koyun birinin vefat etmesine, koyun sürüsü itaatli ve uysal halka, kirli koyunlar pislik taşıyan insanlara, koyunun siyahı da, beyazı da hayra, onun baş ve bacakları ganimet malına delalet eder.
  • Koyunun kuyruğu kadın malına, bol nimete yahut yemin etmeye, koyun sağmak insanlarla iyi geçinmeye, siyaset ilmini iyi bilmeye ve rızka, koyun yüzücüsü halka zulmeden amir yahut memura delalet eder.

Rüyada Koyun Görmek ile ilgili Rüya Tabirleri

  • Koç, şerefli ve muteber bir kimseye, koçun yünü ve kuyruğu şerefli bir kimseden mala yahut onun kızıyla evlenmeye, kuzu, anne ve babasına itaat ve hürmette kusur etmeyen evlada, hamile kadının kuzu görmesi oğlan doğurmasına delalet eder.
  • Rüyada koyun görmek, kadına işarettir. Koyuna ulaştığını gören kimse kadınla evlenecek demektir. Koyunun kendi önünde yürüdüğünü gören kimsenin bir kadına aşık olacağına ancak amacına ulaşamayarak vazgeçeceğine işaret eder.Rüyada koyun sağmak rüyayı görenin, o sene için hayırlı bir iş yapacağı demektir.
  • Sağlıklı koyunlar mutluluğun işaretidir. Sağlıksız koyunlar, iş hayatında atacağınız yanlış bir adımdan dolayı mutsuz olacağınız anlamına gelir. Koyun besili, temiz, sağlıklı ise çok önemli bir başarı ve kısmettir.
  • Rüyada koyun görmek asil bir kadınla yorumlanır. Bir koyun keserek etinden yediğini gören, muradına erer. Rüyasında bir koyun kestiğini gören, bir kadına iftira eder. Bir rivayete göre koyun evli kadın olarak tabir olunur. Rüyasında bir koyunu olduğunu görenin eline mal geçer.
  • Koyunu bağlamak, tutmak, üstüne binmek, satın almak, koyunun doğurduğunu görmek, maksadına ermeye ve bir eve girmesi de o yılın bereketli olacağına işarettir. Rüyada koyun görmek; bereket ve bolluk içinde yaşayacağınıza işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (2 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz − = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top