Rüyada Kuş Görmek

Rüya yorumları açısından Rüyada Kuş Görmek; türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail’e, nasihat ve öğüde, rızka, tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye işarettir. Aşağıda Kuş Rüya Tabirleri ile ilgili kapsamlı anlatımımızı bulabilirsiniz.

  • Yırtıcı kuş yerdeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin kuş kötü ve üzücü habere, su kuşları riyasete, özel vazifeye, deniz ve kara yolculuğuna delalet eder.
  • Kuşun insanın üzerine düşmesi misafir gelmesine, kuşun baş, omuz ve diğer azaların üzerinde görülmesi kişinin ameline; beyaz kuş iyi ve temiz işe, alaca ve kül rengi kuş karışık işe, siyah kuş kötü işe, eşi hamile olan adamın üzerine konan kuşun kanadını kırması doğacak çocuğun uzun ömürlü olmasına, kuşun uçup gitmesi çocuğun kısa ömürlü olmasına işaret eder.
  • Güzel sesli kuşlar ses sanatkarlarına, normal kuş sesi sesli olarak ağlamaya, kuş kümeleri saltanata, altın ve gümüşe, başın üzerinde kuşların uçması reislik yöneticiliğe, gökten bir kuşun inerek insanın yanına gelmesi sevinçli haber yahut müjdeye, kuşun gagası yaygın şöhrete, kuş kanadı mala, kıymetli şeye, makam ve mevkiye, elbiseye, kılıca, bıçak ve süngüye işarettir.

Rüyada Kuş Görmek ile ilgili Rüya Tabirleri

  • Üzerine kuşun pislemesi elbiseye, akbaba ve diğer büyük kuşların bir kimsenin üzerine pislemesi meliklerin ve devlet adamlarının düşmesine, kuş tuzağı yitiğin bulunmasına, ümit kesilen şeyin gerçekleşmesine, kaçak kimsenin yakalanmasına, kuşun, yavrusuna ağzıyla yem vermesi kötü işlere, darlığa ve zina yapmaya delalet eder.
  • Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Havada uçuşan kuşlar, mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günler geçireceğiniz anlamına gelir.
  • Rüyada kuş kişinin güzel haberlerle sevinç yaşayacağına işaret eder. Mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günlerin habercisidir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (3 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− 1 = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top