Rüyada Mısır Görmek

Rüyada mısır görmek ve rüyada mısır yemek genç bir erkek için yapı işlerindeki başarısına; daha tecrübeli bir yaşta ise zor olmasına rağmen yaptığı işin sonunda kazanca dönmesine; genç bekar kadın için çok dedikodulu bir evliliğe; iş kadını için beklenmedik bir yerden gelecek paraya işarettir. Rüyada mısır topladığını görmek işlerinizin düzeleceğini, elinize para geçeceğini işaret eder. Mısır görmek şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz. Bir rivayete göre de rüyada mısır görmek, koçanlı ise yoksulluk, tane halinde ise para ile tabir edilir.

Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (3 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz − = 7

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top