Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak şerden kurtulacağınıza işarettir. Rüyada namaz kıldığını görmek hacca müşerref olacağınıza işarettir.

  • Namaza başladığınızı ve bitirdiğinizi görmek duanızın kabul olacağına; namaza başladığınızı ama bitirmediğinizi görmek bunun tersine tabir edilir.
  • Doğu yönüne doğru namaz kıldığınızı görmek hacca gideceğinize; kıbleyi bilmediğiniz halde namaz kıldığınızı görmek dini inancınız konusunda şaşkınlık yaşayacağınıza; kıbleye doğru namaz kıldığınızı görmek inancınızın sağlamlaşacağına işarettir.
  • Bir topluluğa imamlık ettiğinizi görmek bir gruba önderlik yapacağınıza; namazı yarıda kestiğinizi, namaz kılmaktan vazgeçtiğinizi veya abdestsiz namaz kıldığınızı görmek kendi açınızdan önemli bir şey talep edeceğinize işarettir.
  • Namaz kıldığınızı, rükû ve secdeyi tamamladığınızı görmek, bir dünyevî hacetinizin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Namaz Kılmak | Namaz Kıldığını Görmek

  • Vacip bir namazı eda ettiğinizi görmek Allah’a yaklaşacağınıza; akşam namazı kıldığınızı görmek mutluluğa delalet eder.
  • Yatsı namazı kıldığınızı görmek hacetinizin reva olacağına; sabah namazı kıldığınızı görmek yolculuğa çıkacağınıza; bir bahçede namaz kıldığınızı görmek tövbe edeceğinize; bir gemide namaz kıldığınızı görmek borçlanacağınıza ancak borcunuzun ödeneceğine işarettir.
  • Kâbe’de namaz kıldığınızı görmek büyük bir şahsiyetin yardımıyla arzu ettiğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.
  • Namazda teşehhüt için oturduğunuzu görmek üzüntüden kurtulacağınıza; oturarak namaz kıldığınızı görmek birinin size karşı hata işleyeceğine ve bu hatayı affetmeyeceğinize; karanlıkta namaz kıldığınızı görmek üzüntüden kurtulacağınıza; yan yatarak namaz kıldığınızı görmek hastalanacağınıza; Cuma namazı kıldığınızı görmek bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculukta gelir elde edeceğinize işaret eder.
  • Mescid-i Aksa’da namaz kıldığınızı görmek rızkınızın çoğalacağına; farz namaz kıldığınızı görmek Allah’ın inayetiyle hacca gideceğinize; müstahap namaz kıldığınızı görmek insanlara şefkat göstereceğinize; bir ağılda namaz kıldığınızı görmek; Allah’ın inayetiyle malınıza bereket geleceğine işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (3 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


yedi × = 56

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top