Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek, kişinin öptüğü kişiden haber alacağına veya karşılaşacağına işarettir. İyi arkadaş kazanmaya da işaret eder. Rüyada öpüştüğünü görmek yakınlık olarak yorumlanır. Öpüşmek Rüya Tabirleri açısından tanıdığı birisini öpen çok kısa süre sonra ona rastlayacaktır.

 • Sevgilisini öpen tezde ondan haber alır. Kısa süre sonra da buluşur. Rüyasında tanımadığı kadını öpen erkek, ani kararla evlenir. Çevresinden birini alır. Değerli bir taşı öpen kişi çok maddidir. Onun hayatında sevgini yeri yoktur.
 • Öpüşme rüyaları aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili rüyalardır. İnsanın rüyada sevgilisini öpmesi, onunla kuracağı yuvada mesut yaşayacağını  insanın rüyada karısını veya kocasını öpmesi ev içinde kavgasız yaşayacağınızı gösterir.
 • Rüyada bir yabancıyı öpmek, hislerinizden emin olmadığınıza ve sevgilinizi birden bire başkasına tercih etme ihtimalinin olduğuna işarettir.İhtiyaçları gidermeye ve düşmana galip gelmeye, genç birini öpmek kadehe, yaşlı bir kadını öpmek bir sözden dolayı özür dilemeye, bir kadını öpmek sevdiği kimseden ilgi görmeye veya gelecek selama işarettir.
 • Sevdiği kimseyi ağzından öpmek eline geçecek paraya, yanağından öpmek kazanacağı paraya, alımlı ve süslü bir kadını öpmek ya da onunla bir yatakta beraber olmak dul bir kadınla evlenmeye, onun mal ve evlatlarından faydalanmaya yahut o sene bir hayra nail olmaya işarettir.

Rüyada Öpüşmek | Rüyada Öpüştüğünü Görmek

 • Bir hizmetçiyi yahut bir yerde çalışan bir kadını öpmek, onun efendisi yahut patronu ile dostluk kurmaya, bir kadını öpmek onun kocası ile dost olmaya, bir erkeği öptüğünü, onunla sarmaş dolaş olduğunu ve yattığını görmek maksadının gerçekleşmesine işarettir.
 • Bir kimseyi şehvetle öpmek ondan yardım, iyilik vb. görmeye; şehvetsiz olarak birini öpmek, öpülen kimseye yardım ve iyilikte bulunmaya, ona hayır ve menfaati olmaya, birinin çocuğunu öpmek, onun babası ile dostluk ve sevgiye işarettir.
 • Kendi çocuğunu iştiyak ve şehvetle öpmek, bu çocuktan yahut onun annesinden hayra, mala, iyilik ve sevince ulaşmaya, çocuğun kendi anne ve babasını öpmesi, ondan görülecek yardım ve iyiliğe, makam ve mevki sahibi birini öpmek o makam ve mevkiye geçmeye,onlar tarafından öpülmek, o cihetten gelecek hayra delalet eder.
 • Biri tarafından gözlerinden öpülmek evlenmeye, sadece bir gözünün öpülmesi haram bir şeye aracılık etmeye işarettir.
 • Bir alimin birini öpmesi öpülenin Kur’an okumasına yahut dünyalık elde etmesine, hasta kimsenin bir ölüyü öpmesi vefat etmesine delalet eder. Rüyada öpüşmek , istediklerinizi gerçekleştireceksiniz demektir.
 • Karşı cinsten birisiyle öpüşmek aşk yaşamak demektir. Sevgilisini öpen kişi sevgilisinden haber alır. Rüyada tanımadığı kadını öpmek hemen verilen kararla evlenmek demektir. Değerli bir taşı öpen kişi maddi şeylere aşırı önem veriyor demektir.
 • Rüyada öptüğünü veya öpüştüğünü görmek; isteklere kavuşma yolunda ilerlemeye, aynı cinsten birilerinin öpüştüğünü görmek; arkadaşlığa, bir ölüyü öptüğünü görmek; ölüden miras kalacağına, bir hayvanı öpmek; kötü bir insanı sevmeye işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (2 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− üç = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top