Rüyada Polis Görmek

Rüya Yorumları açısından Rüyada polis görmek & Rüyada Polis olmak, rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Bununla beraber Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.

  • Bazı yorumculara göre, rüyada polis görmek şiddet ve gama işarettir. Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu görmek, bir takım düşmanları olduğuna ve onlardan sakınması gerektiğine delalet eder.Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen polis memuru, Azrail’dir.
  • Bazı tabirciler, şiddet ve gamdır demişlerdir. Rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber geldiğini görmek, feryat, hüzün, korku, azap, tehlike ve hile sahibi bir kimseden, hasar ve yırtıcı hayvandan gelen bir zarardır.

Rüyada Polis Olmak ile ilgilli Rüya Tabirleri

  • Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu gören kimse, eğer padişah ise, kendisi ile tebaası arasında şartlı bir anlaşma yapılır. Eğer vazife esnasında bir takım insanları hapsettiğini görse, kendisi ve tebaası arasında bir düşmanlık meydana gelir ve onlarla uğraşır.
  • Rakiplerinizi yenilgiye uğratacaksınız demektir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlikenin var olduğu anlamına gelir. Rüyada polis görmek; aile ve dostlar tarafından iyi korunduğuna, polis tarafından bir nedenden dolayı yakalandığını görmek; dürüst ve namuslu bir hayat sürmeye işarettir.
  • Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda var olan tehlikeyi gösterir. Temiz üniformalı, temiz yüzlü polis güvendir. Rüyada polis görmek Azrail ile tasvir edilir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (2 oy, ortalama: 3,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


iki + 7 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top