Rüyada Su Görmek

Rüyada her hangi şekilde akarsa aksin, rüya yorumları açısından Rüyada Su Görmek rızk, geçim, rahat, temizlik, menfaat, nimete, Rüyada Su içmek ise ölüm, keder, çocuk, Adalet, fitne, ganimet, toplu mal, ucuzluk ile tabir olunur. Su Rüya Tabirleri açısından aşağıda kapsamlı anlatımımızı bulabilirsiniz.

  • Ibni Sirin e göre; rüyada su görmek, hayattır. Rüyasında su içen, güzel bir hayata kavuşur. Su görmek, saf ve berrak olursa, hayır ve menfaate, bulanık olursa, kedere ve geçim darlığına işarettir. Bir kadının kendisine su verdiğini gören, halk arasında yalancı olarak tanınır. Durgun su yorumda akan sudan daha zayıftır.
  • Bir rivayete göre, durgun Su, hapse işarettir, Durgun bir suya düştüğünü gören, hapse girer. Tuzlu su keder; bulanık su geçim darlığıdır. Evinde siyah su görmek, evin yıkılacağına, bu sudan içmek, gözlerinin kör olacağına tabir olunur. Kokmuş su haram mala, sarı su şiddetli hastalığa işarettir.
  • Suyun yerde kaybolduğunu görmek, memur veya işçi olanlar için isinden çıkmaya; başkaları için ise yardım görmeden yaşamaya yorumlanır. Çok sıcak su görmek, devlet büyükleri için keder ve sıkıntıya delalet eder.
  • Kirmani’ye göre; sıcak su görmek, hastalık ve hüzündür. Eteği ile su taşıdığını görmek, malında ve dünya işlerinde eksikliğe delalet eder. Bir şişeyi su ile doldurduğunu ve o sudan içtiğini görenin eşi gebe kalır; eğer şişe kırılırsa, doğumda annesi ölerek çocuğu yaşar. Eğer rüyayı gören evli değilse, evlenir rızkı artar. Birisine parasız su verdiğini gören iyilik yapar, bir rivayete göre, bir yerde yapı yaptırır.
  • Elinde madeni bir kap ile su alıp içtiğini gören, sıkıntı ve eziyete düşer. Nerede otursa olsun, suyun bolluğu hayra tabir olunur. Suyun az olması da halk için selamete işarettir. Bir yere su döküldüğünü görmek, o yerde feyiz,ve berekete delalet eder. Evinde, her ne şekilde olursa olsun, saf ve berrak su olduğunu görmek, iyi ve mutlu bir hayata, geniş rızka; bulanık su görmek, zarara, geçim sıkıntısına delildir.
  • Kendini su içinde gören, zor bir işle uğraşır. Elbisesi ile suya girdiğini fakat elbisenin ıslanmadığını görenin din kuvveti yerindedir, sağlığı iyidir ve bütün işleri düzgün ve yolunda olur. Evine veya bostanına su çevirdiğini gören evlenir, üstüne su sıçradığını gören, hayır ve menfaate erer. Eğer bu su bulanık ve fena kokulu ise, tabiri aksinedir.
  • Köprü veya kemer altından suların aktığını görmek, halkın kendilerine yardımcı olan bir kimseden hayır göreceklerine işarettir. Bu sudan aldığını gören, böyle bir kimseden hayır ve menfaat görür. Denizin suyunu bir tarafa çevirip akıttığını gören, dinsiz bir kimseden mal edinir. Suyu akıtan bir kapta mesela kalbur veya süzgeç gibi su saklamak istediğini gören, kendisine faydası olmayan biri ise bağlanır.

Rüyada Su görmek | Rüyada Su içmek | Su Rüya Tabirleri

  • Bir çok kaplarda görülen sular, içinde bulunduğu kabin dışına ait tabirlerde ki gibi yorumlanır. Her hangi bir şey içinde su bulundurmak, uzun ömre delalet eder. O sudan harcadığı ömrünün geçeni, kalanı ise ömrünün geri kalanıdır. Eğer bütün suyu içerse, eceli gelmiş demektir. Her ne şeyden olursa olsun, ilaç ile veya sıkarak çıkarılan meyve veya sebze sulan rızk ve menfaat ile yorumlanır.
  • Abdulgani Nablusi ye göre; rüyada su görmek, güzel bir hayat ile tabir olunur. Evinde su olduğunu görmek, mutluluk, toplu mal, ganimet ve hayrın çokluğudur. Rüyada su içmek, düşmandan selamet ve rüya sahibi için bereketli seneye işarettir. Rüyasında, uyanık olduğu zamanki adetinden fazla su içtiğini görmek, uzun ömre delalet eder.
  • Bir bardak su içip doymadığını görmek, esinin kendisine ihanet ettiğine delalet eder. Elini suya soktuğunu gören, mal ve mülk pesinde koşar. Bir küp dolusu saf suyu olduğunu, gören, miras yer. Su bulmak için gezdiğini gören, halk arasında yalancılık ve suna buna iftira ile suçlanır. Durgun su his ile yorumlandığı için, böyle bir suya düştüğünü gören, hapse girer.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (2 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz − = 7

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top