Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı görmek kısmettir. Rüyada her hangi bir tatlıyı görmek üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastalıktan şifa bulmaya, bekarın evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye işarettir. Rüyada tatlı yemek şifaya işarettir. Tatlı rüya tabirleri ile ilgili kapsamlı anlatımımızı aşağıda bulabilirsiniz.

  • Rüyada tatlı görülmesi ve bilhassa yemek, hangi çeşit olursa olsun güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten sakınarak herkese cömert davranmaya işarettir.
  • Tatlı görmek ve yemek, ilim öğrenme isteğine, bildiğiyle amel etmenin mutluluğunu yaşamaya işarettir.

Rüyada Tatlı Görmek | Rüyada Tatlı Yemek | Tatlı Rüya Tabirleri

  • Bazen rüyada tatlı görmek ve bilhassa yemek, helâl olan tüm dünya nazlarını tatmaya, gam ve kederden uzak mutlu bir hayat yaşamaya, hastalıktan kurtulmaya, tövbe ve istiğfara işaret eder.
  • Rüyada tatlı ; hapisteki kimsenin hürriyetine kavuşmasına, yolcunun dönmesine, güzel ve tesirli söze işaret eder. Rüyada muhallebi, sütlaç, kaymak ve tavukgöğsü gibi sütle yapılan tatlıları görmek ve özellikle bunlardan yemek, hayır, menfaat, helâl mal, sağlık ve esenlikle yorumlanır.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (5 oy, ortalama: 4,60)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz + = 11

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top