Rüyada Tavşan Görmek

Rüya tabirleri açısından Rüyada tavşan görmek zevceye delalet eder. Beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadına, siyah ve çirkin tavşan kötü huylu kadına, sahip olduğu tavşanın ölmesi çocuklardan gelecek sıkıntıya işarettir.

  • Tavşan kesmek eşinden ayrılmaya, tavşanın kendisiyle konuştuğunu görmek halkın hoş iyi görmediği bir kadınla arkadaşlığa, tavşanı tutmak ya da avlamak evlenmeye delalet eder.
  • Rüyada hızlıca koşan bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırra işarettir. Tavşanı avlamak, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığını; satmak, satın almak veya pişirip yemek hafif bir hastalıkla yorumlanır.
  • Rüyada hızlı koşan bir tavşan görmek, gizlenmesi lazım olan bir sırra yorumlanır. Tavşan avlamak, endişe ve şüphe içinde bir zamanın yaşayacağınıza işarettir. Rüyada yavşan satmak, satın almak veya yemek Sağlık durumunun hafif bir hastalıkla yorumlanır.
  • Tavşan sevimli, neşeli, candan fakat pekte cesareti olmayan bir tanıdıktır. Tavşan görenin böyle bir ahbabı olur. Tavşanı seven, okşayan, böyle birine yardım eder.
  • Rüyada Tavşanın kendisiyle konuştuğunu görmek halkın hoş iyi görmediği bir kadınla arkadaşlığa yorumlanır,
  • Rüyada Tavşanın ensesini öptüğünü gören, esiyle ters taraftan ilişki kurar.
  • Rüyada tavşan görmek Ebu Sait El-Vaiz’e göre; tavşan görmek ese, tutmak ise evlenmeye işarettir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (3 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


9 + bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top