Rüyada Üzüm Görmek

Rüya Yorumları açısından Rüyada üzüm görmek rüyaların en iyisidir. Üzüm, bol kısmet ve mala ve mülke yorumlanır. Rüyada üzüm yemek ise kısmet ve geçimin bolluğuna, dünya ve ahiret islerinin yolunda gittiğine, siyah üzüm saadet ve sağlığa; beyaz üzüm mutlu bir aile hayatına işarettir. Üzüm Rüya Tabirleri için ilgili yazımız aşağıdadır.

  • Mevsiminde görülen üzüm rahat ve mutlu bir hayata, mevsimi dışında görülen üzüm ise sıkıntıya delalet eder. Bir bağdan kendi eli ile üzüm topladığını görmek, hayatta bütün isteklerini elde edeceğine; üzüm sıkıp suyunu çıkardığını görmek, borçları varsa kurtulacağına; hastası varsa şifa bulacağına delildir.
  • Üzüm suyu içmek ise uzun bir ömre işarettir. Rüyada üzüm görmek Danyal aleyhisselama göre, hayır ve helal maldır. Vaktinde siyah üzüm yediğini görmek keder; vaktinin dışında yediğini görmek hastalıktır.
  • Vaktinde beyaz üzüm yediğini görmek nimet, menfaat ve umduğu şeyin ele geçeceğine işarettir. Kırmızı üzüm de böyle yorumlanır. Rüyada çavuş üzümü yemek zorlukla ele geçecek mala delalet eder.

Rüyada üzüm görmek | Rüyada üzüm yemek | Üzüm Rüya Tabirleri

  • Üzüm sıkarak suyunu içtiğini görmek zalim bir devlet adamına hizmet edeceğine işarettir. Bir asmadan koruk topladığını görmek rızk için yaptığı bütün çabalarının boşa geçeceğine; asmada salkım halinde siyah üzümler görmek, vaktinin dışında ise, şiddetli yağmura vaktinde ise nimete delalet eder.
  • Ne renkte olursa olsun, kuru üzüm hayır ve bereket işaretidir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen üzüm, güzel bir rızıktır. Üzüm devam eden toplu ve geniş bir rızıktır.
  • Mevsiminde üzüm görmek dünyada meydana gelen ucuzluğa ve bol bir maişete işarettir. Mevsiminin dışında üzüm görmek, rüya sahibinin vaktinden önce erişeceği hayırdır. Bazen de bu, vaktinden önce elde edeceği haram bir şeydir.
  • Rüyada yerden bir salkım üzüm aldığını gören kimse, bir kadın tarafından toplu bir mala nail olur. Siyah üzüm devam etmeyen bir rızıktır. Bazı tabirciler mevsiminde siyah üzüm, üzüntü ve keder, mevsimi dışında ise hastalıktır, dediler. Eğer üzüm askıda olursa, şiddetli korkuya işarettir, beyaz üzüm, sırf hayır ve şifadır.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (7 oy, ortalama: 4,14)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz − 6 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top