Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada Yüzük görmek farklı anlamlar taşımaktadır. Altın yüzük ve gümüş yüzük de farklı yorumlanır. Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına işarettir. Aşağıda kapsamlı anlatımımızı bulabilirsiniz.

 • Yüzük, bir ev veya bir hayvanı satın almaya işarettir. Rüyada görülen yüzük eğer altından olursa erkek için zillet ve mesken ettir. Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluktan sonra hayra nail olur. Yüzük altından ve taşı da varsa bu rüya iyi ve hoştur.
 • Rüyada Yüzüğün taşı olmazsa, kendisinde menfaati olmayan işlere işarettir. Bir kimse gümüşten bir yüzük taktığını ve hükmünü, murat ettiği şekilde yerine getirdiğini ve yaptığını görse, o kimse saltanata erişir.
 • Rüyada Yüzüğünün taşının sallandığını gören kimse mevkinden alınır, vali olan bir kimse yüzüğünün çıkarıldığını görse işinden alınır, yahut mülkü elinden gider, ya da hanımını boşar.
 • Kadın için bu yüzük rüyası, kocasının yahut kendisinin çok yakını olan bir kimsenin ölümüne işarettir. Bir kimse yüzüğünün halkasının kırılıp düştüğünü ve taşının kaldığını görse, saltanatı gider ve şöhreti kalır.
 • Eğer yüzüğünün dar olduğunu görse, zulüm kar bir kadından yana olur. Yahut kendisinde çetinlik olan bir şeye malik olur. Eğer rüyada emanet yüzük alsa, o kimse devamı olmayan bir şeye malik olur.
 • İşlemeli bir yüzük bulduğunu gören kimse, ev, hayvan ve hanim gibi bir şeye nail olur. Yüzüklerin sokakta satıldığını görse, o kimse halkın reislerinin evini mülkünü satın alır. Bekar olan kimse rüyada yüzük takındığını görse, zengin bir kızla evlenir.
Rüyada Altın yüzük görmek | Gümüş Yüzük görmek ve Diğer Tabirler
 • Yüzük altın olursa alacağı hanım malı gitmiş bir hanımdır. Yüzüğün taşı çocuktur. Eğer taş mücevherden olursa tabir makam ve para ile saltanat ve devlete, çok mala, şöhrete, izzet ve şerefe işarettir.
 • Yüzüğün taşı boncuktan olursa, saltanatın zayıf olduğuna işarettir. Taşın yeşil yakuttan olduğunu gören kimsenin, mümin, alim, zeki ve anlayışlı bir çocuğu dünyaya gelir. Ağaç parçasından yüzük, münafık bir kadındır.
 • Rüyada gümüş yüzük görmek ilme nail olmaya ve müjdedir. Eğer görülen yüzük altından olursa, onda asla hayır yoktur. Yüzüğün demirden olmasında da hayır yoktur.
 • Dışı kabartılmış ve içi doldurulmuş yüzükler hile ve aldatmaya işarettir. Yahut büyük bir şeyi veya çok menfaati istemeye işarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayıf olan bir kuvvettir. Bir kimse yüzüğünün şiddetlice çıkarıldığını görse o kimsenin devleti yahut yüzüğün nispet edildiği şey ondan gider.
 • Yüzüğünün kaybolduğunu gören kimse malik olduğu şeyde kötü gördüğü bir şey meydana gelir ve ona sabır eder. Rüyada yüzük görmek, makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işarettir.
 • Rüyada Altın Yüzük Görmek hayırlara vesile değildir.
Önemli: En ünlü rüya yorumcuları rüyaları nasıl yorumlarlar biliyor musunuz? Rüya tabirleri nasıl yapılır öğrenmek için buraya tıklayın ve yazımızı mutlaka okuyun. Rüyalarınızı en doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
Çok YetersizYetersizİdare EderİyiÇok İyi (1.246 oy, ortalama: 4,82)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


2 × = on

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top